Yenilikçi ve kurumsal çözümler!
İletişim
Bize 7/24 ulaşabilirsiniz
Telefon
0850 000 0000
WhatsApp
0850 000 0000
E-Mail
destek@adresiniz.com
Çalışma Saatleri
P-tesi - Cuma : 10:00/18:00
Haftasonu : 10:00/15:00
İletişim Formu
Ofislerimiz
Merkez Ofis
Mahmutbey, 2437. Sk No:49, 34200 İSTOÇ Ticaret Merkezi/İstanbul
İç Anadolu Bölge Müdürlüğü
Barbaros, Ziya Sk. No:2/17 B Blok, 38010 Kocasinan/Kayseri
İşletmeye Özel Projeler

İhtiyaca özel projelerimizle işinizi kolaylaştırıyoruz. Çözümlerimiz, iş akışınızı optimize ederek verimliliği artırırken, güncel teknolojilere uyumlu olarak iş süreçlerinizi modernize ediyoruz.

İşletmeye Özel Projeler
E-Ticaret (B2C) Çözümleri

Online mağazanızı profesyonel bir görünüme kavuşturmak ve satışlarınızı artırmak için en iyi çözümler YKB'de Geniş ürün yelpazesi, kullanıcı dostu arayüzler ve özelleştirilebilir tasarımlarla müşterilerinizi etkileyin.

E-Ticaret (B2C) Çözümleri
Bayi Yönetim Sistemi (B2B)

İşletmelerin bayi ilişkilerini yönetmek ve optimize etmek için kullanılır. Bu sistem, iletişimi kolaylaştırır ve işletmelerin bayi performansını izleme imkanı sunarak iş süreçlerini verimli hale getirir.

Bayi Yönetim Sistemi (B2B)
E-Dönüşüm Hizmetleri

GİB onaylı Özel Entegratör olarak hizmet verdiğimiz e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter, e-SMM, e-MM ile işlerinizi zaman, mekan ve cihazdan bağımsız yönetin!

E-Dönüşüm Hizmetleri
Mobil (iOS, Android) Çözümler

Kullanıcı dostu arayüzlerle işletmelerin mobil platformlarda etkili bir şekilde varlık göstermesini sağlar. Bu çözümler, işletmelerin müşteriye erişimini artırırken, iş süreçlerini optimize eder ve mobil cihazlardan kolayca erişilebilir hale getirir.

Mobil (iOS, Android) Çözümler
Dijital Pazarlama

İşletmelerin dijital varlığını güçlendirmek ve hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlamak ve marka bilinirliğini artırmak için

Dijital Pazarlama
SEO Hizmetleri

Web sitelerinin optimize edilmesi, anahtar kelime analizi, içerik iyileştirmesi ve teknik SEO uygulamaları ile ön plana çıkarır.

SEO Hizmetleri
YKB Yazılım Çözümlerine Kolaylıkla Sahip Olun!

İşletmelerin ihtiyaçlarına özel ve kolay entegre edilebilir çözümler sunarak verimliliği artırıyoruz. Her ölçekte işletme, YKB'nin uzmanlığından ve yenilikçi yazılım çözümlerinden faydalanarak rekabet avantajı elde edebilir.